Bayburt Belediyesi

MİLLETVEKİLİ KILAVUZ VE MYK ÜYELERİNDEN BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ'YE ZİYARET

Geri

MİLLETVEKİLİ KILAVUZ VE MYK ÜYELERİNDEN BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ'YE ZİYARET

8 Ekim 2022
Bir dizi programa katılmak üzere Bayburt’a gelen Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili Sayın Olcay Kılavuz Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundu.
Milletvekili Kılavuz’a ziyarette Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyeleri İdris Aydın, Akif Çapraz ile Yüksel Kaleci, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, MHP Merkez İlçe Başkanı Muharrem Baykal, Bayburt İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Yardımcı, Türkiye Kamu-Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet Çalışkan ve MHP'li yöneticiler eşlik etti.
Belediye Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli ve Belediye Meclis Üyelerimizin de hazır bulunduğu ziyarette Başkanımız Pekmezci, Milletvekili Kılavuz ve beraberindeki heyeti Bayburt ve Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan duyduğu mutluluğu belirterek, Bayburt’un tarihi, kültürü ve Türk Dünyasındaki konumu hakkında bilgi verdi ve Bayburt Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler hakkında misafirlerini bilgilendirdi.
Milletvekili Kılavuz ise Tarih ve Kültür Şehri, Dede Korkut diyarı Bayburt’ta bulunmaktan dolayı mutluluk ve onur duyduklarını dile getirdi. Başkanımız Pekmezci’ye çalışmalarında başarı temennisinde bulunan Kılavuz Bayburt’un milli ve manevi değerlerine bağlı, Türk milletinin tüm değerlerinin mayalandığı bir şehir olduğunu ifade etti.
Konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Pekmezci, Milletvekili Kılavuz ve Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyelerine ziyaret anısına çeşitli hediyeler takdim etti.
Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.