Bayburt Belediyesi

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’DAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ’YE ZİYARET

Geri

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU’DAN BELEDİYE BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ’YE ZİYARET

19 Ağustos 2022

Bir dizi ziyaret ve programlara katılmak için Bayburt’a gelen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’yi makamında ziyaret etti.

Bayburt Valiliği önünde kalabalığa hitap eden İçişleri Bakanı Soylu, Bayburt Valiliği ziyaretinin ardından Bayburt Belediyesi ziyaretiyle programına devam etti.

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, Belediye Başkan Yardımcımız Nesimuttin Selçuk ve Zabıta Tören Mangamızın kapıda karşıladığı İçişleri Bakanı Soylu, daha sonra başkanlık makamına geçti. Burada da Belediye Meclis Üyelerimiz ve birim amirlerimizce karşılanan Bakan Soylu, Belediye Başkanımız Pekmezci’den Bayburt’ta gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

Ülkemiz için Bayburt’un çok kıymetli olduğunu belirten Bakan Soylu, Belediye Başkanımız Pekmezci’yi hizmetlerinden ötürü tebrik ederek, Başkanımıza çalışmalarında başarılar diledi.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Pekmezci, ziyaret anısına İçişleri Bakanı Soylu’ya Dede Korkut Biblosu ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Ziyarette, İçişleri Bakanı Soylu’ya Bayburt Valisi Sayın Cüneyt Epcim, Bayburt Milletvekili Sayın Fetani Battal, AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap, Aydıntepe Belediye Başkanı Haşim Şentürk, Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır ve İl Genel Meclisi Başkanı Bülent Yardımcı eşlik etti.

Belediyemiz ziyaretini tamamlayan İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu, AK Parti Bayburt İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Bayburt İl Başkanlığı ziyaretinin ardından muhtarlar ve Bayburt’taki STK temsilcileriyle bir araya geldi.