Bayburt Belediyesi

BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE VALİMİZ BAYBURTSPOR İÇİN İSTANBUL'DA

Geri

BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE VALİMİZ BAYBURTSPOR İÇİN İSTANBUL'DA

30 Aralık 2022
Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci ve Valimiz Sayın Cüneyt Epcim şehrimizi TFF 2. Ligde temsil eden Bayburt Özel İdare Spor’un geleceğini planlamak için İstanbul’da Bayburtlu iş adamlarını ziyaret ettiler.
 
Bayburt Özel İdare Spor’un içinde bulunduğu durumdan en kısa sürede nasıl çıkabileceğinin ele alındığı görüşmelerde Başkanımız Pekmezci ve Valimiz Epcim Bayburtlu İş adamlarını ziyaret ederek istişarelerde bulundular.
 
Başkanımız Hükmü Pekmezci 3 günlük yoğun bir programla gerçekleştirdikleri ziyaretlerinden ardından yaptığı açıklamada, “Valimiz Sayın Cüneyt Epcim ile beraber 3 günlük programımızda Bayburt Özel İdare Spor Kulübümüzün geleceğini planlamak için İstanbul’da bulunan İş adamlarımız Sayın Fuat Guguloğlu, Sayın Fuat Fettahoğlu, Sayın Nuh Aydın, Sayın Sunay Turan, Sayın Ali Osman Gür, Sayın Reşat Narman, Sayın Murat Bayburtlu, Sayın Dr. Hicabi Gökdereli, Sayın Mehmet Adıgüzel ve Sayın Serdar Akgün’ü ziyaret ettik ve toplantılar gerçekleştirdik. Bizlere İstanbul’da işyerlerinin kapılarını açarak, misafir eden kıymetli hemşehrilerimizin her birine ayrı ayrı misafirperverlikleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.