Bayburt Belediyesi

BDDK BAŞKANI KAVCIOĞLU’NDAN BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ’YE ZİYARET

Geri

BDDK BAŞKANI KAVCIOĞLU’NDAN BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ’YE ZİYARET

8 Mart 2024
Bir dizi ziyaret için Bayburt’a gelen Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Prof. Dr. Sayın Şahap Kavcıoğlu beraberindeki heyetle Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundu.
 
Belediye Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli ve Belediye Meclis Üyelerimizin de hazır bulunduğu ziyarette Başkanımız Pekmezci, BDDK Başkanı Kavcıoğlu’nu Bayburt ve Bayburt Belediyesi’nde ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek Bayburt Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, devam eden ve planlanan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
 
Kavcıoğlu ise baba ocağı Bayburt’ta bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek Başkan Pekmezci’ye çalışmalarında başarı temennisinde bulundu.
 
Konuşmaların ardından Belediye Başkanımız Pekmezci BDDK Başkanı Şahap Kavcıoğlu ve misafirlerine ziyaret anısına çeşitli hediyeler takdim etti.
 
Hediye takdiminin ardından sona eren ziyarette Kavcıoğlu’na Milletvekili Prof. Dr. Sayın Orhan Ateş, Ziraat Katılım Genel Müdürü Metin Özdemir, MHP Bayburt İl Başkanı Muharrem Baykal, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Turgut Çalışkan, İş Adamları Naci Çelik, Sunay Turan, Ali Güler ve kalabalık bir heyet eşlik etti.