Bayburt Belediyesi

BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ’DEN PERSONELİNE ARA ZAM MÜJDESİ

Geri

BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ’DEN PERSONELİNE ARA ZAM MÜJDESİ

4 Ağustos 2023
Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci 2023 yılında belediye personelimize verilecek olan ara zam oranlarını açıkladı.
 
Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli, birim amirleri ve belediye personelimizin katılımıyla Belediyemiz Büyük Şehir Parkı’nda gerçekleşen yemekli toplantıda zam miktarını açıklayan Başkanımız Pekmezci’nin açıkladığı ara zam oranları personelimiz tarafından büyük sevinçle karşılanarak alkışlandı.
 
Başkanımız Pekmezci konuşmasında “Sizlerle yeniden böyle bir toplantıda bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Yoğun bir çalışma döneminden geçiyoruz. Yaz sezonundayız, kışa girmeden çalışmalarımızı tamamlamak istiyoruz. Şuan şehrimizin nüfusu mevcut yapımızın çok üzerinde ve nüfus potansiyelimiz fazla hizmetlerimizde o doğrultuda fazlalaşıyor. Ama hizmetlerimizi arkadaşlarımızın fedakârca çalışmaları ve gayretleriyle yerine getirmeye çalışıyoruz. Her zaman söylediğimiz bir şey var biz bir aileyiz. Ailemizin her bir ferdinin derdi bizim derdimiz. Ailenin her bir konusunu kendi konumuz olarak değerlendiriyoruz ve o doğrultuda da çalışmalarımızı yerine getirmeye gayret ediyoruz. Şimdi burada kadrolu işçilerimiz, şirket işçilerimiz ve şuanda geçici olarak çalışan arkadaşlarımız var. Başta birim müdürlerimiz olmak üzere birbirleriyle olan diyaloglarını iyi kurmaları lazım. Bir bütünlük sağlamaya çalışacağız ve o bütünlüğü de halkımıza hizmet olarak yansıtma hususunda gayret edeceğiz.” diye konuştu.
 
Daha sonra zam oranlarını açıklayan Başkanımız Hükmü Pekmezci, “Bayburt Belediyesi olarak sizlerin daha mutlu olmanız için elimizden geleni yaptık ve ara zam olarak imkânlarımız ölçüsünde yapabileceğimiz en yüksek zam oranını yaptık. Kadrolu İşçilerimiz ve BAYBELSAN Şirket İşçilerimiz için %45 oranında bir ara zam belirledik. Verebileceğimiz en yüksek oranda ara zam verdik sizlere helal olsun.” İfadelerini kullandı.
 
Hizmet-İş Sendikası Bayburt Belediyesi Kadrolu İşçi Temsilcisi Barış Kalekahyası ve Hizmet-İş BAYBELSAN Temsilcisi Ümit Tekdemir ise yapılan ara zamdan dolayı tüm işçiler adına Başkanımız Pekmezci’ye teşekkür ettiler.
Yemek ikramıyla sona eren toplantıda Sendika Temsilcileri Barış Kalekahyası ve Ümit Tekdemir tarafından Başkanımız Pekmezci ile Başkan Yardımcımız Türkmenli’ye sendika adına hediye takdim edildi.