Bayburt Belediyesi

BAKAN BİLGİN’DEN BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET

Geri

BAKAN BİLGİN’DEN BELEDİYE BAŞKANIMIZA ZİYARET

19 Aralık 2022
Bir dizi ziyaret için Bayburt’ta bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Sayın Vedat Bilgin beraberindeki heyetle birlikte Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’ye ziyarette bulundu.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanımız Pekmezci Bakan Bilgin’i baba ocağı Bayburt ve belediyede ağırlamaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirtti. Bilgin’e Bayburt Belediyesi tarafından tamamlanan, yapımı devam eden ve planlanan projeler hakkında bilgi veren Başkanımız Pekmezci “Bayburt Belediyesi olarak tarih ve kültür şehri olan Bayburt’umuza hizmet için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Vedat Bilgin ise Belediye Başkanımız Pekmezci’yi tebrik ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi. Bakan Bilgin ziyaret anısına şeref defterini imzaladı.
 
Ziyaretin sonunda Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci Bakan Bilgin’e günün anısına nostaljik radyo hediye etti. Bakan Bilgin’e seslendirdiği Bayburt şiirini radyodan dinleten Başkanımız Pekmezci, "Bu radyo size Bayburt'u hatırlatır diye takdim ediyorum" dedi.
 
Belediye ziyaretinin ardından Bakan Bilgin beraberindeki heyet ile birlikte kısa bir süre önce açılışı gerçekleştirilen Bayburt Belediyesi Yöresel Ürünler ve Turşu Fabrikası’na geçti.
 
Ziyarette Bakan Bilgin’e Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Gümüşhane Milletvekilleri Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş, 25 ve 26. Dönem Ankara Milletvekili ve Memur-Sen Onursal Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, MHP Bayburt İl Başkanı İsmail Durmuş ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.