ESOB BAŞKANI SELAHATTİN KARAMAN İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

30 May

ESOB BAŞKANI SELAHATTİN KARAMAN İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

25 yıldır Bayburt Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı olarak görev yapan Selahattin Karaman için veda yemeği düzenlendi.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Bayburt Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği genel kurulunda oda başkanlığı görevi için aday olmayan Karaman’ın yerine Zekeriya Mevlütoğlulları seçildi. Yeni yönetimin görevi devralması sonrasında önceki dönem başkanı Karaman için veda yemeği düzenlendi.

Programda kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, 25 yıldır Bayburt Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı olarak Bayburt’a hizmet yapan Selahattin Karaman’a teşekkür etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Bayburt Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı'nın olağan genel kurulunda yeni başkan seçilen Zekeriya Mevlütoğulları ve yönetim kuruluna da başarı temennisinde bulunan Belediye Başkanımız Pekmezci, “Selahattin Beyle önceki belediye başkalığım dönemimle birlikte iki dönem çalıştım. Diğer esnaf odalarımızda olduğu kendileriyle uyum içerinde çalıştık. Birbirimizi kırmadan çok güzel hizmetler yapmak için gayret ettik. Bayburt için hizmet yapan, gayret eden tüm arkadaşlarımızı olduğu gibi Selahattin Beyi tekrar kutluyor, bundan sonraki hayatında ailesi ile beraber mutlu ve sağlıklı bir şekilde yaşamasını yürekten diliyorum” dedi. 

Bayburt Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Selahattin Karaman ise yaptığı veda konuşmasında övgü ile bahsettiği Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’yle um içerinde çalıştıklarını ve Başkanımız Pekmezci’nin önceki döneminde olduğu gibi şimdiki döneminde de kendilerine verdiği katkılardan dolayı teşekkür etti.   

Veda yemeği Karaman’a plaket takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Yemeğe Bayburt Valisi Sayın Cüneyt Epcim, Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mutlu Türkmen, İl Emniyet Müdürü Ayhan Bodur, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mevlütoğulları, kamu kurumlarının amirleri, oda temsilcileri ve Stk temsilcileri katıldı.