BELEDİYE BAŞKANIMIZ VADANDAŞLARIMIZLA ÇADIRDA İFTARINI AÇTI

30 Nis

BELEDİYE BAŞKANIMIZ VADANDAŞLARIMIZLA ÇADIRDA İFTARINI AÇTI

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, Saray Bahçesi’nde belediyemiz tarafından kurulun iftar çadırında vatandaşlarımızla birlikte iftarını açtı.

Ramazan ayı boyunca yüzlerle vatandaşımızın birlikte orucunu açtığı İftar çadırında yemek dağıtımı da yapan Belediye Başkanımız, Ramazan ayının birlik, beraberlik, bolluk ve bereket ayı olduğunu söyledi.

Belediyemiz tarafından Saray Bahçesinde kurulan iftar çadırında yüzlerce vatandaşımızın iftar sofrasında bir araya gelmesine vesile olmaktan da büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Belediye Başkanımız Pekmezci vatandaşlarımıza hitaben yaptığı konuşmada, “İftar çadırımızın saygıdeğer konukları, bugün Bayburt Belediyesinin iftar çadırında sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Rabbim bu güzel Ramazan akşamında, iftar saatinde bir ve beraber olmayı nasip etti. Tabi çok güzel bir dua var; Rabbim bizleri bayrama da kavuştursun. Şimdiden bütün vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyorum. Ramazan Bayramı’nın öncelikle hemşerilerimize, ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.