BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ ÖĞRENCİLERLE TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR

18 Ara

BAŞKANIMIZ PEKMEZCİ ÖĞRENCİLERLE TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci öğrenci yurtlarını ziyaret ederek buralarda kalan üniversite öğrencileri ile görüşmelerine devam ediyor.
Ziyaretleri kapsamında Kervansaray Kız Öğrenci Pansiyonu, Esila Kız Öğrenci Yurdu, Sıla Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonlarına giden Başkanımız Pekmezci buralarda öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.
 
Öğrencilerle sohbetinde onlara tarih ve kültür açısından ne kadar önemli bir şehirde tahsil hayatlarını sürdürdüklerini anlatan Başkanımız Hükmü Pekmezci, Bayburt hakkında tarihi ve kültürel açıdan bilgiler verdi. Öğrencilerden ikametlerini Bayburt’a almalarını isteyen başkanımız bunun bir vatandaşlık görevi olduğunu ve hem öğrenciler hem de Bayburt’un lehine olduğunu belirtti.
 
Daha sonra öğrencilere Bayburt hakkında sorular yönelten Başkanımız Pekmezci sorularını doğru cevaplayanlara çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerin Bayburt Belediyesi’nden talep ve isteklerini de dinleyen başkanımız tek tek not aldırdı.
 
Belediye Başkan Yardımcımız Nesimuttin Selçuk’un da hazır bulunduğu ziyaretler daha sonra hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona ererken Başkanımız Pekmezci ziyaretlerin sonunda, Kervansaray Kız Öğrenci Pansiyonu Sahibi Âdem Budak’a, Esila Kız Öğrenci Yurdu Sahibi Halit Serhat Boran’a Sıla Kız ve Erkek Öğrenci Pansiyonları Sahibi Erol Ocaklı’ya, personellerine ve kıymetli öğrencilerimize bu akşam bizi misafir ettikleri için teşekkür ediyorum dedi.