Belediye Başkanımızdan Amasya, Çorum ve Tokat’a Çalışma Ziyaretleri

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, beraberinde Belediye Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli ve teknik personelimizle birlikte Amasya, Çorum ve Tokat illerine bir dizi çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Şehrimizde istihdama yönelik projelerimizden olan tuğla ve kiremit fabrikası için Çorum ve Tokat’ın Erbaa ilçesinde faaliyet gösteren tuğla ve kiremit fabrikalarını gezen Belediye Başkanımız Pekmezci,  beraberinde Belediye Başkan Yardımcımız Türkmenli ve teknik personelimizle birlikte inceleme yaptığı alanlarda yetkililerden bilgiler aldı.

Belediye Başkanımız Pekmezci, aynı zamanda ziyaretleri kapsamında Amasya Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sarı'yı makamında ziyaret ederken, Çorum Merkez Ulukavak Mahalle Muhtarı hemşehrimiz Hanefi Özdemir, hemşehrilerimiz Kazım Karaman, Ömer Ağbal ve Huzeyfe Masatlı ile bir araya geldi.

Belediye Başkanımız aynı zamanda Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Agah Karapıçak'ı ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci çalışma ziyareti için bulunduğu Tokat'ın Erbaa ilçesi'nde Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa İlçe Başkan Yardımcısı Cemal Kaya, Eşi Zehra Kaya ve İl Genel Meclisi Üyesi Fahri Yıldırım ile bir araya geldi.