Belediye Başkanımıza Ziyaretler Devam Ediyor

Belediye Başkanımız Mete Memiş’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

30 Mart yerel seçimlerinde hemşerilerimizin teveccühüne mazhar olarak Bayburt Belediye başkanlığına seçilen Memiş’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Ülkü Ocakları Bayburt Şubesi, Bayburtlu Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Bayburt Üniversitesi Gönül Elçileri Kulübü, Ak Parti Bayburt İl Gençlik Kolları ve Endüstri Meslek Lisesi tarafından Belediye Başkanımız Memiş’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleşti. Ayrı ayrı gerçekleşen ziyaretlerde Belediye Başkanımız Memiş’e görevinde hayırlı olsun ve başarı temennilerinde bulunan ziyaretçiler tarafından çeşitli hediyeler takdim edildi.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Memiş, “Bize katkı sunacak, Bayburt’u yukarıya çıkaracak, Bayburt’a iklim kazandıracak, Bayburt’a vizyon kazandıracak düşüncelere açık olacağız. Bu doğrultuda STK’larımızla irtibat halinde olacağız. Göreve seçildiğimiz andan itibaren halkımızın yoğun teveccühü ile karşı karşıyayız. İnşallah bu teveccühü Bayburt’umuza hizmet olarak döndüreceğiz” dedi.