Bayburt’umuz Çok Büyük Kazançlar Elde Etmiştir

Bayburt Ak Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katıldığı miting, Saat Kule Meydanı’nda gerçekleşti.  Belediye Başkanımız Mete Memiş meydandaki kalabalığa hitaben kısa bir selamlama konuşması yaparak şunları belirtti:

“Yüreği Türkiye sevdasıyla yanan,  ufku dünyaya açık milletin adamı sayın cumhurbaşkanımıza selam olsun. Ve onun bize emaneti bilge adam muhterem Başbakanımıza selam olsun. Kendisine şehrimizi teşriflerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Verdiğimiz Sözleri Yerine Getiriyoruz

“Bayburt Belediyesi olarak sayın cumhurbaşkanımıza ve sayın başbakanımıza verdiğimiz sözleri birer birer yerine getiriyoruz. İnşallah 2015 yılı sonunda Bayburt’umuzda temel alt yapı sorunu kalmayacak. Kanalizasyon problemi halledilmiş olacak. İçme suyu problemimiz halledilmiş olacak. Ve musluklarımızdan pırıl pırıl, berrak berrak akan suları hem içeceğiz hem de çayımızı demleyeceğiz.”

Bayburt’umuz Çok Büyük Kazançlar Elde Etmiştir

“Değerli kardeşlerim şunu unutmayalım ki, başkalarının hayal bile edemediklerini Bayburt’umuzda gerçekleştiren sayın cumhurbaşkanımıza ve ondan sonrada sayın başbakanımıza çok teşekkür ediyoruz. Kop Tüneli ve Araklı tüneli bu şehir için inanılmaz kazançlardır. Yine 2000 kişinin çalıştığı İş-Kur Bayburt’umuz için çok önemli bir fırsattır. 1000 kişi olan hanım kardeşlerimizin İş-Kur’da çalışması için Bayburt’umuz için katma değerdir.”