Belediyemiz Dört Koldan Çalışmaya Devam Ediyor

Hava sıcaklıklarının kendini iyice hissettirmesiyle bahar sezonuna hızlı bir giriş yapan belediyemiz, çalışma temposunu yükseltti. Belediyemiz Fen İşleri, Park Bahçeler, Su ve Kanal İşleri ile Temizlik İşleri Müdürlüklerine bağlı ekipler, dört koldan hummalı bir çalışma yürütüyor.

Şair Zihni Kent Ormanı Elden Geçiyor

Fen İşleri ekiplerimiz bahar ve yaz aylarında şehrimizin en gözde noktalarından olan ve hemşehrilerimizin piknik ve dinlenme için tercih ettiği Şair Zihni Kent Ormanı’nı yeni sezona hazırlamak için yoğun bir çalışma yürütüyor. Kent ormanında bulunan yol ve patikaları elden geçiren ekiplerimiz burada yürüttüğü parke ve bordür çalışmasıyla göze hoş gelen, düzenli ulaşım alanları oluşturuyor.

Okul Bahçeleri Düzenleniyor

Okul bahçelerinin de düzenlenmesinde ve temizlenmesinde hizmetlerini sürdüren belediyemiz, bordür ve parke çalışması yaparak geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımızın oyunlarını daha hoş ve daha rahat bir ortamda oynamalarını sağlıyor.

Yıkama Çalışmaları Aralıksız Sürüyor

Hava sıcaklıklarının iyice artması ve yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber Belediyemiz Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde bulunan cadde ve ara sokaklarda yıkama çalışması başlattı.

Yıkama ve dezenfektasyon çalışmalarını bahar ve yaz aylarında rutin olarak uygulayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz şehrimizin merkezinde bulunan cadde ve sokaklarda meydana gelen tozlanma ve çamur gibi olumsuzlukları oradan kaldırıyor.