Belediye Başkanımız Memiş, Zabıtalarla Bir Araya Geldi

Belediye Başkanımız Mete Memiş düzenli olarak gerçekleştirdiği personel toplantıları kapsamında Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. 

Hizmette Eşitlik Olmalı

Belediye Başkan Yardımcısı Nesimuttin Selçuk, Zabıta Müdür Vekili Raif Kalekahyası ve Zapıta personelinin hazır olduğu toplantıda, Başkanımız Memiş, "Kanunların bize verdiği yetkiyle halkımıza eşit miktarda hizmet vermeye çalışacağız. Bayburt Belediyesi’nin geleceği hepimizden önemlidir. Bayburt Belediyesi başarılı olur bu başarı benim değil hepimizindir. Hepimiz en verimli şekilde çalışmak zorundayız" dedi. 

Şehrin düzeninin kendilerine emanet olduğunu kaydeden Belediye Başkanımız Memiş şu ifadelere yer verdi:

"Sizler Belediyenin Halka Bakan Yüzüsünüz"

"Görevlerimizi yaparken adaletli olmalı ve kimsenin hakkını kimseye geçirmemeliyiz. İnisiyatif varsa bu vatandaşın lehine olmalıdır. Siz belediyenin halka bakan yüzüsünüz. Ben hepinize güveniyorum. Bu şehrin düzeni bize emanet edildi.  Sadece alt yapı çalışmalarında değil diğer tüm görevlerimizi yerine getirirken de kamu düzenini korumak zorundayız."

Toplantının sonunda zabıta personelinin görüş ve önerilerini not eden Başkanımız Mete Memiş, zabıtalara görevlerinde başarılar diledi