İstanbul Milletvekili Erdem'den Belediye Başkanımız Pekmezci'ye Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Sayın Arzu Erdem, Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci' ye makamında ziyarette bulundu.

MHP Bayburt İl Başkanı Bekir Kasap ve eşi Zeynep Kasap, MHP MYK Üyesi İdris Aydın ve eşi Özlem Aydın, MHP Bayburt Merkez İlçe Başkanı Muharrem Baykal, Belediye Meclis Üyelerimiz Osman Nuri Tuluğ, Suat Doğan, Hasan Karakum, Bayburt İl Genel Meclis Üyesi Bülent Yardımcı ve Bayburt Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Emre Zengin'in eşlik ettiği ziyarette Belediye Başkanımız Pekmezci, şehrimizin tarihi ve kültürü konusunda bilgiler verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Pekmezci, Belediyemizin hizmetleri ve projeleri hakkında da açıklamada bulundu.

İstanbul Milletvekili Erdem ise misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiği Belediye Başkanımız Pekmezci'ye çalışmalarında başarılar diledi.

Belediye Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli'in de hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, ziyaret anısına İstanbul Milletvekili Sayın Arzu Erdem'e Dede Korkut şilti takdim etti.