Kadınlar Derneğinden Belediye Başkanımıza Şükran Plaketi

Bayburtlu Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından kadınlara yönelik organize edilen faaliyetlere verdiği katkılardan dolayı Belediye Başkanımız Hacı Ali Polat’a şükran plaketi takdim edildi.

Belediye Başkanımız Polat’ı makamında ziyaret eden Bayburtlu Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Leyla Karabulut ile Yönetim Kurulu Üyeleri Şehriban Emir, Berna Erengil, Selma Zorlu, Hümeyra Karapınar ve Zübeyda Çelik ilimizde kadınlara yönelik organize edilen faaliyetlere yapmış olduğu katkılardan ötürü Belediye Başkanımıza şükranlarını bildirdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanımız Polat,  “İnsanların böyle bir süreçten sonra memnun bir şekilde ayrılmasından daha büyük bir sonuç yoktur. Ben de Bayburtlu Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyelerini gerçekten çok tebrik ediyorum. Bayburtlu kadınların sosyal hayata, ekonomik hayata katılmaları konusunda gayret sarf ediyorsunuz. Bizim de belediye olarak kadınlara yönelik organize ettiğimiz faaliyetlere göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü de hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bayburtlu Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Leyla Karabulut ise, Belediye Başkanımız Polat ve eşi Kerime Polat’a şükranlarını bildirerek, “Kadınlarımızın sosyal hayatta aktif olmaları konusunda, bütün taleplerimize göreviniz boyunca cevap verdiniz. Derneğimiz başta olmak üzere Bayburtlu kadınların organize ettiği faaliyetlere katkılarınızı hiçbir zaman esirgemediniz. Katkı ve desteklerinizden ötürü Bayburtlu kadınlar adına size şükranlarımızı bildirir, bundan sonraki yaşamınızda başarılarınızın devamını dileriz” dedi.

Ziyarette ayrıca Bayburtlu kadınların sosyal ve ekonomik hayata katılmaları konusunda gayret sarf ettiklerinden dolayı Belediye Başkanımız tarafından dernek başkanı Karabulut’a Bayburt taşından üretilmiş Saat Kulesi maketi hediye edildi.