Vali Epcim ve Başkanımız Pekmezci Tarım Yerleşkesini İnceledi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını ile mücadele çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Belediyemiz bir yandan da yapımı devam eden projelerin biran önce hizmete girmesi adına çalışma temposunu düşürmüyor.

Bu projelerden biri olan ve Bayburt’u tarım ve hayvancılıkta bölgesinin parlayan yıldızı haline getirecek Tarım Yerleşkesi’nde de çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Projenin ilk etabında yer alan canlı hayvan pazarı hizmete başlamak için artık gün sayarken Bayburt Valisi Sayın Cüneyt Epcim ve Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, yoğun bir tempoda ilerleyen çalışmaları yerinde takip ettiler.

İncelemeler sırasında ilgili birim müdürleri ve Başkanımız Pekmezci tarafından Vali Epcim’e proje ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Bilgilendirmenin ardından Tarım Yerleşkesi’nde bir süre daha incelemelerde bulunan Başkanımız Hükmü Pekmezci ve Vali Cüneyt Epcim’e Belediye Başkan Yardımcımız Nesimuttin Selçuk, Fen İşleri Müdürü Kasım Çeker ve Veteriner İşleri Müdürü Benal Akburak eşlik etti.