Belediye Başkanımız Muhtarlar Derneği’ni Ziyaret Etti

Bayburt Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, sivil toplum kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti.

Burada Dernek Başkanı Abubekir Altındaşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Belediye Başkanımız Pekmezci, “Muhtarlık devletle halk arasında köprü vazifesi görmesi dolayısıyla önemli kurumlarımızdan bir tanesi.  Bugün bulunduğu konum itibariyle de muhtarlara devletimizin yüklediği önemli görevler var.  Biz muhtarlarımızla olan diyalogumuzu elimizden geldiğince en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ederiz.  Biz bu şehirde birlikte yaşıyoruz.  Bu şehirde birlikte bir şeyleri başarmanın mutluluğunu paylaşmak istiyoruz.  Her birimiz 5 yıllığına seçilmişiz. Bu bir bayrak yarışıdır yarın başkaları gelecek.  Önemli olan aldığımız görevi en iyi şekilde yapacağız” diye konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Başkanımız Pekmezci’ye teşekkür eden Altındaşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ise çalışmalarında başarı temennisinde bulunarak muhtarların karşılaştıkları sorunları anlattılar.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından sona erdi.