Belediye Başkanımız Karasakal Mahallesi’nde İncelemelerde Bulundu

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci’nin problemleri yerinde tespit etmek amacıyla başlatmış olduğu mahalle incelemelerinin bu seferki adresi Karasakal Mahallesi oldu.

Beraberinde Başkan Yardımcımız Süreyya Türkmenli, Fen İşleri Müdürümüz Kasım Çeker,  İmar ve Şehircilik Müdürümüz Hamit Kaygusuz, Temizlik İşleri Müdürümüz Abdulvahap Silsüpür,  Park ve Bahçeler Müdürümüz Burak Görgülü ve Muhtarlık İşleri Müdürümüz Fuat Güzen ile birlikte Karasakal Mahallesi’ne çıkarma yapan Belediye Başkanımız Pekmezci, Mahalle Muhtarı Zafer Burak ile Karasakal Mahallesi Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Metin Antika’dan mahallenin sorunlarını dinledi.

Karasakal Mahallesi’nin her bir sokağını yaya olarak beraberindeki heyetle birlikte gezen Belediye Başkanımız, Muhtar ve Dernek Başkanı tarafından iletilen talepleri ve tespit ettiği sorunları birim müdürlerine not aldırdı. Problemlerin en kısa zamanda çözüleceğini bildiren Başkan Pekmezci, incelemeleri sırasında karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilendi.  21 Şubat İlkokulu Müdürü Hanefi Koçyiğit’in de eşlik ettiği incelemelerde Başkanımız Pekmezci müdür Koçyiğit’le istişarelerde bulundu.

Belediye Başkanımız Pekmezci, ayrıca Karasakal Mahallesi gezisinde Racai Purut’a ait tandır imalathanesini de ziyaret etti. Tandır ustası Purut’u unutulmaya yüz tutmuş bir mesleği yaşattığı için tebrik eden Başkanımız Pekmezci, bir süre ürünleri inceledi.