Başkanımız Pekmezci’den Demirözü ve Gökçedere’ye İâde-i Ziyaret

Belediye Başkanımız Sayın Hükmü Pekmezci, Demirözü Kaymakamı, Demirözü Belediye Başkanı ve Gökçedere Belediye Başkanı’na iâde-i ziyarette bulundu.

Demirözü Kaymakamı Ömer Coşku’nu ilk olarak ziyaret eden Belediye Başkanımız Pekmezci, bir süre Kaymakam Coşkun’la makamında sohbet etti. Kaymakam Coşkun ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkürlerini bildirdi.

Kaymakam Coşkun’a başarılı çalışmalar dileyen Belediye Başkanımız, daha sonra Demirözü Belediyesi’ne geçti. Burada da Belediye Başkanı Arslan Gürer’le makamında bir süre görüşen Belediye Başkanımız Pekmezci, Başkan Gürer’e hayırlı olsun dilekleri ile birlikte başarı temennisinde bulundu. Demirözü Belediye Başkanı Gürer ise Başkanımız Pekmezci’ye ziyaretinden ötürü teşekkür ederek iyi dilek ve temennilerini sundu.

Demirözü’ndeki ziyaretlerini tamamlayan Belediye Başkanımız Pekmezci, daha sonra Gökçedere’ye hareket etti. Gökçedere Belediye Başkanı Yavuz Bakır’ı da makamında ziyaret eden Başkanımız Pekmezci, burada da Başkan Bakır ve İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Nebil Aydın ile bir süre sohbet etti. Kendisine hayırlı olsun dilekleri ile birlikte çalışmalarında başarı temennisinde bulunan Başkanımız Pekmezci’ye ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Gökçedere Belediye Başkanı Bakır, aynı iyi dilek ve temennilerini iletti.